PROJEKTY SKATEPARKÓW

Skatepark modułowy 570115

Skatepark modułowy 570115
skatepark modulowy
skatepark modulowy
Opis skateparku:

Skatepark modułowy o powierzchni 700m2

Elementy skateparku:

Minirampa + quarter pipe, Wall ride + quarter pipe, Funbox do skoków, Spin, Poręcz prosta profil „O”, Funbox + 2x poręcz + grindbox 3/3 + manual box, Bank ramp + roll-in, Grindbox 12

POWIERZCHNIA (m2): 690 m2 Orientacyjna pow. skateparku na ten projekt może być niewiele większa lub mniejsza. Jeśli chcesz umieścić ten projekt na innym placu to bezpiecznie będzie jeśli wyślesz do nas maila z zapytaniem. Odpowiednio rozmieścimy urządzenia, żeby spełniały wszystkie normy.

TECHNOLOGIA: Sklejkowy, Kompozytowy Technologia budowy skateparku: ma wpływ na cenę i jakość skateparku, hałaśliwość, urazowość itp. Jeśli nie jesteś pewien technologi - wyślij zapytanie na maila, a odpowiemy na nie jak najszybciej.

KOSZT URZĄDZEŃ: Od 350 000 do 550 000 zł netto uzależniony od wysokości, szerokości i technologi budowy urządzeń. Przedział kosztowy jest w cenach netto i za same urządzenia. Jeśli potrzebujesz poznać dokładną cenę na cały obiekt prosimy napisz maila. (uzależniony od technologii i wysokości urządzeń)

  • Deskorolka ***
  • Rolki ***
  • Rower ***

ABY POBRAĆ PLIKI NALEŻY WYPEŁNIĆ FORMULARZ

(Dokumentacja zostanie wysłana na maila bezpłatnie.)Zamów - bezpłatny katalog - skateparki Techramps

(odpowiemy na nie jeśli wypełnisz to pole)
Po wyrażeniu zgody pliki zostaną wysłane na Twojego maila.
Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu plików.

* (Pozycje oznaczone są wymagane do wypełnienia)
Sloconcept.eu